Α Κατηγορία
(21η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας
|
Γήπεδο
|
Ημέρα
|
Ημ/νία
|
Ώρα
|
Διαιτητές
|
Αποτέλεσμα
|
|
1.
|
ΜΑΡΚΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
|
Σάββατο
|
17/02/18
|
15:00
|
ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.,
ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) |
4-0
|
|
2.
|
Σάββατο
|
17/02/18
|
15:00
|
ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ
Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) |
|||
3.
|
Σάββατο
|
17/02/18
|
15:00
|
ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) |
|||
4.
|
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
|
Σάββατο
|
17/02/18
|
15:00
|
ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) |
2-1
|
|
5.
|
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
|
Κυριακή
|
18/02/18
|
15:00
|
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ ) (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) |
6-0
|
|
6.
|
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
|
Κυριακή
|
18/02/18
|
15:00
|
ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.,
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ) (Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) |
1-0
|
|
7.
|
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
|
Κυριακή
|
18/02/18
|
15:00
|
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ
Θ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) |
1-2
|
|
8.
|
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
|
Κυριακή
|
18/02/18
|
15:00
|
ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.,
ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ) (Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) |
3-0
|
|
Β Κατηγορία
(21η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας
|
Γήπεδο
|
Ημέρα
|
Ημ/νία
|
Ώρα
|
Διαιτητές
|
Αποτέλεσμα
|
|
9.
|
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
|
Σάββατο
|
17/02/18
|
15:00
|
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ) (Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) |
1-0
|
|
10.
|
Σάββατο
|
17/02/18
|
15:00
|
ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) |
|||
11.
|
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
|
Σάββατο
|
17/02/18
|
15:00
|
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.,
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ) (Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) |
1-2
|
|
12.
|
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
|
Κυριακή
|
18/02/18
|
15:00
|
ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ) (Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) |
2-5 | |
13.
|
Κυριακή
|
18/02/18
|
15:00
|
ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.,
ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) |
2-1
|
||
14.
|
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
|
Κυριακή
|
18/02/18
|
15:00
|
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ
Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ) (Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) |
0-4
|
|
15.
|
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
|
Κυριακή
|
18/02/18
|
15:00
|
ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) |
3-0
|
|
16.
|
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
|
Κυριακή
|
18/02/18
|
15:00
|
ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.,
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) |
1-1 |
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2018
ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΣΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΕ Α ΚΑΙ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου